Mateusz Witczuk dyrektorem Centrum Kultury Gminy Łańcut

     Dzisiaj został powołany nowy dyrektor Centrum Kultury Gminy Łańcut, którym został Mateusz Witczuk.      Mateusz Witczuk to magister sztuki, absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie im. Ludwika Solskiego, filia we Wrocławiu. W latach 2012-2016 związany zawodowo z Teatrem Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Doświadczenie w pracy w strukturach samorządowych zdobywał […]

„Odkrywamy sekrety babcinej spiżarni”

   Powoli dobiega  końca projekt „Odkrywamy sekrety babcinej spiżarni”, który od 30 września realizuje Stowarzyszenie „Razem dla Wsi Łańcuckiej”. Dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2018 Etnopolska, całość zadania obejmuje organizację dwóch cyklicznych konkursów dla kół gospodyń wiejskich: “Zamknij Lato w słoiku” i “Święto Chleba”. W zakresie zadania znalazły się: […]

Wyniki wyborów do rady Gminy Czarna 2018

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat 1 15 15 KULKA Dariusz Bernard 304 88.89% Tak 1 16 16 KUDELICZ Zenon 38 11.11% Nie 2 13 13 CHUDZIK Sławomir Stanisław 172 39.91% Tak 2 15 15 JUREK Artur Piotr […]

Wyniki wyborów do rady Gminy Łańcut 2018

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat 1 10 1 PONDEL Rafał 65 2.66% Nie 1 10 2 NAWOJSKI Wojciech Jerzy 119 4.87% Nie 1 10 3 NOWAK Kinga Anna 24 0.98% Nie 1 10 4 URBAN-ZAJĄC Oskar Zbigniew […]

Wyniki wyborów do rady Gminy Rakszawa 2018

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat 1 13 13 WALAWENDER Witold Władysław 89 42.58% Nie 1 14 14 SOBUŚ Paweł Grzegorz 28 13.40% Nie 1 15 15 ROZWÓD Paweł Józef 92 44.02% Tak 2 13 13 KOŚCIÓŁEK Dariusz […]

Wyniki wyborów do rady Gminy Żołynia 2018

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat 1 15 15 KUŹNIAR Stefania 61 33.52% Nie 1 16 16 CAŁKA Andrzej Zdzisław 121 66.48% Tak 2 15 15 HAŁAS Jan 67 40.61% Nie 2 16 16 WOŚ Wojciech 98 59.39% […]

Wyniki wyborów do rady Gminy Białobrzegi 2018

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat 1 2 2 LEJA Robert Tomasz 144 54.96% Tak 1 13 13 ŚWIĄTONIOWSKI Łukasz Julian 118 45.04% Nie 2 2 2 SZCZYRBA Agata Krystyna 49 27.07% Nie 2 13 13 CHUDZIK Stanisław […]

Wyniki wyborów do rady Gminy Markowa 2018

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat 1 13 13 BAWOŁ Józef 80 33.76% Nie 1 15 15 SZPYTMA Stanisław 157 66.24% Tak 2 13 13 SZYLAR Jacek Andrzej 129 60.28% Tak 2 15 15 ZAJĄC Helena Maria 85 […]