Przebudowa dróg w gminie Łańcut

   W tym tygodniu wójt Jakub Czarnota podpisał umowę na przebudowę 7 dróg w gminie Łańcut. Wykonawca, Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane ROL-BUD Tomasz Nicpoń, zrealizuje zadanie do końca listopada br. Koszt robót to ponad 856 tys. zł.

Reklama

   W Kraczkowej przebudowana zostanie droga „Budy” (nawierzchnia asfaltowa na dł. ok. 230 m), droga „Kędziorówka” (nawierzchnia asfaltowa na dł. ok. 125 m m) oraz droga do cmentarza (nawierzchnia asfaltowa na dł. ok. 245 m).

   W Soninie przebudowana zostanie droga do cmentarza (nawierzchnia asfaltowa na dł. ok. 570 m).

   W Rogóżnie przebudowane zostaną droga obok Domu Strażaka (ok. 90 m nawierzchni asfaltowej)  oraz tzw. droga „Pandołowa” (nawierzchnia asfaltowa na dł. ok. 180 m, nawierzchnia z kruszywa ok. 20 m).

   W Wysokiej przebudowana zostanie droga „Koło Krzyża” (nawierzchnia asfaltowa na dł. ponad ok. 275 m.

   Przy podpisaniu umowy obecni byli radni Jan Borcz, Jerzy Cwynar i Kazimierz Słonina oraz sołtys wsi Rogóżno – Jan Kiełb i Wysoka – Roman Szpunar.

  – Lista dróg, które w tym roku zostaną utwardzone asfaltem jeszcze się wydłuży. Przygotowujemy się do ogłoszenia przetargu na sześć kolejnych dróg w Albigowej, Handzlówce i Głuchowie – mówi wójt Jakub Czarnota.

Urząd Gminy Łańcut

Post Author: Adam Kunysz