Krystian Herba wesprze Bal Charytatywny Gminy Łańcut

   Wczoraj Urząd Gminy Łańcut odwiedził Krystian Herba półfinalista 2 i 12 edycji programu Mam Talent, człowiek, który skacząc rowerem po schodach zdobywa najwyższe budynki na świecie. Koszulka z autografem Herby będzie przedmiotem licytacji podczas Balu Charytatywnego Gminy Łańcut.

Reklama

   Rowerzysta z Mam Talent do tej pory zdobył 18 budynków w 13 krajach na 4 kontynentach – więcej niż ktokolwiek na świecie. Jest sześciokrotnym rekordzistą Guinnessa oraz rekordzistą Estonii i Ukrainy. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników. Uczestnik i finalista wielu światowych imprez, pięciokrotny medalista Mistrzostw Polski.

   – Dzięki staraniom członków Stowarzyszenia „Nasza Gmina Łańcut” pozyskaliśmy wiele cennych przedmiotów, które zostaną zlicytowane podczas balu. Wśród nich znalazły się m.in. koszulki z podpisami reprezentacji Polski w skokach narciarskich i piłce nożnej, trening z mistrzynią świata w kickboxingu – Iwoną Nierodą oraz piłka z autografem Stephane Antiga.  Środki zebrane podczas licytacji przeznaczone zostaną na stypendia dla uczniów szkół z terenu Gminy Łańcut – mówi wójt Jakub Czarnota

   Zapisy na Bal Charytatywny Gminy  Łańcut trwają. Osoby zainteresowane uczestnictwem w imprezie mogą zgłaszać się poprzez stronę www.naszagminalancut.pl. Bal odbędzie się 25 stycznia br. w Starym Młynie w Albigowej. Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji i niespodzianek.

UG Łańcut

Post Author: Adam Kunysz