Pikniki szkół i przedszkoli w gminie Łańcut

 
Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Wójt Gminy Łańcut przygotowuje dla dzieci specjalną niespodziankę. Będą to Pikniki Szkół i Przedszkoli Gminy, czyli seria wydarzeń z udziałem przedszkolaków i uczniów organizowanych we wszystkich miejscowościach od 30 maja do 9 czerwca.
 
 Jakie atrakcje czekają na najmłodszych i tych trochę starszych? Podobnie jak w ubiegłym roku pojawią się dmuchańce, czas umilą animatorzy, nie zabraknie konkursów i gier wymagających aktywności ruchowej. Pojawią się nowe niespodzianki np. stałym gościem pikników będą alpaki.
 
 Organizatorami wydarzeń są Gmina Łańcut, Centrum Kultury Gminy Łańcut, Centrum Oświaty Gminy Łańcut oraz szkoły i przedszkola. Harmonogram pikników znajduje się na plakacie. Organizatorzy zastrzegają, że może on ulec zmianie ze względu   np. na niekorzystne warunki atmosferyczne.
 
 Warto dodać, że Pikniki Szkół i Przedszkoli to dopiero początek serii wydarzeń, które w najbliższych miesiącach czekają na najmłodszych, a od wakacji również dorosłych. Tuż przed zakończeniem roku szkolnego tj. 19 czerwca planowane jest otwarcie basenu kąpielowego (tego dnia wstęp będzie wolny dla wszystkich), a już od 2 lipca do końca wakacji mieszkańcy gminy  będą się spotykać na Piknikach Rodzinnych Gminy Łańcut.

Post Author: Adam Kunysz