Restauracja McDonald’s MOP Palikówka już otwarta!

W piątek, 15 września o godzinie 11:00, została otwarta restauracja McDonald’s MOP Palikówka. Nowy lokal znajduje się przy ul. Krzemienica 382 B. Z okazji otwarcia do każdego zestawu będzie dodawana Coca-Cola Zero gratis, a pierwszych 100 gości otrzyma kartę ze specjalną ofertą rabatową do wykorzystania w restauracji.

Reklama

Nowa restauracja MOP Palikówka jest trzecim lokalem korporacyjnym i 15. restauracją McDonald’s w województwie podkarpackim. Dwanaście z nich jest zarządzanych przez licencjobiorców McDonald’s – małych i średnich przedsiębiorców prowadzących lokalny biznes. Obecnie w Polsce działa 530 restauracji sieci, które zatrudniają 31 tys. osób. Prawie 90% z nich to obiekty prowadzone przez ponad 89 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.

Restauracja McDonald’s MOP Palikówka otwarta jest codziennie od 6:00 do 24:00. W tych samych godzinach zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonald’s. Goście lokalu mogą skorzystać także ze strefy McCafé.

Restaurację zaprojektowano w stylu Luna. Na zewnątrz lokalu znajduje się ogródek. Do dyspozycji gości jest także parking z 17 miejscami dla samochodów osobowych i autobusów. Lokal McDonald’s MOP Palikówka jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 60 pracowników, w tym 14 menadżerów.

 ***
McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa 530 restauracji sieci, które zatrudniają 31 000 osób. Prawie 90% z nich to obiekty prowadzone przez ponad 89 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.

inf. pras.

Post Author: Adam Kunysz