Gra Miejska z okazji Święta 10 Pułku Strzelców Konnych z Łańcuta

W czwartek 𝟏𝟎 𝐤𝐰𝐢𝐞𝐭𝐧𝐢𝐚 Łańcut będzie miejscem 𝗰𝗶𝗲𝗸𝗮𝘄𝗲𝗷 𝗴𝗿𝘆 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶𝗲𝗷, nawiązującej do czasów, kiedy w naszym mieście stacjonował 10 Pułk Strzelców Konnych . Podczas gry uczestnicy nakręcą filmiki , które zostaną zaprezentowane w Miejskim Domu Kultury. 29 kwietnia br. wybrane zostaną najlepsze.
 
Zapraszamy do śledzenia ciekawej inicjatywy , której pomysłodawcą i koordynatorem jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. 10 Pułku Strzelców Konnych w Łańcucie. Partnerami w projekcie obok MDK są Miasto Łańcut, Muzeum-Zamek w Łańcucie, Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Stowarzyszenie Form Różnych.
————-
Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Urzędu Miasta w Łańcucie.

Post Author: Adam Kunysz