Już jutro, w niedzielę, 15 kwietnia br., w Domu Kultury w Budach Łańcuckich (prawa strona) będzie miało miejsce kolejne spotkanie z tradycyjnym jadłem i ludową muzyką pod nazwą „Tak jadali, tak pijali i tak sobie tańcowali”. Organizatorem wydarzenia są: Koło Gospodyń Wiejskich w Budach Łańcuckich (prawa strona) i Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Białobrzegach. […]
Kategoria: INFOPLAKATY
Jubileuszowy X Memoriał im. Józefa Witka
19. kwietnia br. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbędzie się jubileuszowy X Memoriał im. Józefa Witka w koszykówce chłopców. Szczegóły na plakacie.









