Fitnes park w Białobrzegach już otwarty

Dzisiaj rozpoczyna działalność białobrzeski Park Fitness. W jego pomieszczeniach znajduje się m.in. piękna sala, w której odbywać się będą zajęcia dla osób chcących zatroszczyć się o poprawę swojego zdrowia, kondycji czy też o smukłą sylwetkę.Obiekt będzie czynny od wtorku do soboty w godzinach od 16.00 do 21.00.

Reklama

Zainteresowani będą mogli skorzystać siłowni, SPA (sauna fińska, sauna aromatyczna, sauna parowa, ścieżka wrażeń, natryski ślimakowe, pokój wypoczynku), kortu do squasha, a także – według odrębnej oferty – z zajęć fitnes i karate.

Spotkania z tymi, którzy chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie będzie prowadził  Karol Pabian, instruktor fitness, trener personalny, instruktor kulturystyki, doradca żywienia, od trzech lat trener personalny i instruktor fitness w klubie CityFit w Rzeszowie, wcześniej związany z klubem Calypso Fitness przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Na swoim koncie  posiada ponad 30 certyfikowanych szkoleń z zakresu sportu i odżywiania.

Udział w zajęciach będzie odpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem w  zajęciach proszone są o zgłaszanie się do Centrum Sportowo – Rekreacyjnego w Białobrzegach, tel.kom.: 729 665 249.

Janusz Pawlak

 

Post Author: Adam Kunysz