Oferta edukacyjna powiatu łańcuckiego

   Absolwenci szkół podstawowych stają przed pierwszym ważnym wyborem – wyborem dalszej drogi kształcenia. Niezwykle ważne jest, by był to wybór realizujący marzenia, przygotowujący do budowania kariery zawodowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkół ponadpodstawowych powiatu łańcuckiego. Poniżej znajdziecie film promujący nasze szkoły oraz “Informator na rok szkolny 2020/2021” w wersji do pobrania. Oferujemy kierunki zgodne z Waszymi oczekiwaniami przygotowujące do wykonywania zawodów poszukiwanych na rynku pracy.

Reklama

   Nasze szkoły współpracują z wyższymi uczelniami oraz wiodącymi  przedsiębiorstwami. Ciekawe kierunki uzupełniane są atrakcyjnymi projektami pozwalającymi na pogłębianie wiedzy oraz kompetencji językowych w czasie zagranicznych wyjazdów.

   Bardzo dobra kadra pedagogiczna, ciągle doskonalona baza dydaktyczna, wielość form aktywności pozalekcyjnej są gwarantem wysokich wyników w nauce. Nasi absolwenci podejmują studia na najlepszych uczelniach w kraju.

   Wybór szkoły nie jest łatwy, trudno z dnia na dzień zaplanować swoją przyszłość.

   W razie wszelkich problemów z nauką, aklimatyzacją w nowej szkole, stresem można skorzystać z bezpłatnej diagnozy, terapii, porad, wsparcia  i  pomocy w szukaniu odpowiedzi na  nurtujące pytania w  naszej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Jeżeli wahasz się z decyzją wyboru szkoły, doradca zawodowy, pomoże ci określić swoje predyspozycje i wybrać odpowiedni kierunek kształcenia.

   Dla uczniów mających trudności z dojazdem do szkół bursa szkolna oferuje pokoje 2, 3 i 4 osobowe, wyżywienie  i całodobową opiekę. Działa tu również Ognisko Pracy Pozaszkolnej.

  Możliwości są duże. Ufamy, że informator ułatwi wybór szkoły, zgodny z oczekiwaniem.

informator_na_rok_szkolny_2020-2021_szkoly_i_placowki_oswiatowe_powia

Post Author: Adam Kunysz