Wspierajmy razem Ukrainę! Licytacja i zbiórka na rzecz uchodźców

Charytatywna licytacja online, zbiórka darów, przekazywanie żywności – w ten sposób do wspólnej pomocy na rzecz uchodźców z Ukrainy zachęca Hotel Bacówka Radawa & SPA****. Cały czas można dołączyć do akcji, której kulminacja odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Reklama

– W takich chwilach wszyscy musimy być razem. Właśnie dlatego jako Hotel Bacówka Radawa & SPA**** postanowiliśmy rozpocząć szereg inicjatyw, które będą wyrazem naszej solidarności z narodem ukraińskim oraz dodatkowo zaktywizują lokalną społeczność we wspólne działo pomocy – mówi Joanna Preisner, właścicielka hotelu. – Właśnie w tym celu w najbliższym czasie przeprowadzimy m.in. licytację, którą transmitować będziemy w naszych mediach społecznościowych, a zebrane pieniądze w całości przekażemy na rzecz Ukrainy.

Bacówka cały czas jest aktywnie zaangażowana w pomoc uchodźcom i zachęca do wspólnego wysiłku na ich rzecz. Właśnie dlatego każdy – zarówno dorośli, jak i dzieci – może wesprzeć chociażby hotelową kuchnię w przygotowaniu świeżych posiłków, robieniu kanapek czy pakowaniu zestawów. Ze względu na niewielką odległość Bacówki do granicy, jej pracownicy osobiście przetransportują tak przygotowane paczki żywnościowe do potrzebujących. Ponadto już w niedzielę w obiekcie zorganizowana zostanie zbiórka darów, a do wzięcia udziału zaproszeni zostali goście hotelu, a także lokalni mieszkańcy, dostawcy oraz przedsiębiorcy. Na każdą osobę, która podzieli się swoją dobrocią czeka kubek gorącej kawy oraz smaczne ciasto w prezencie od Bacówki.

W niedzielę odbędzie się również transmisja online z licytacją. Wszystkie licytacje zaczynają się już od 100 zł i będą transmitowane równolegle na Facebooku oraz Instagramie Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Live odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 10:00 – to dobra okazja do wspierania Ukrainy w tych trudnych chwilach!

Post Author: Adam Kunysz