Podkarpacki hotel najlepszym obiektem dla dzieci w Polsce!

Statuetki Profit Hotel Awards – nagrody dla najlepszych hoteli – rozdane! Podczas XVI Forum Profit Hotel 2022 wyłoniono najlepsze obiekty w 15 kategoriach. Wśród nich, w kategorii hotel rodzinny, znalazł się Hotel Bacówka Radawa & SPA****.

Reklama

Niezmiernie cieszy nas ta nagroda, ponieważ bardzo ciężko na nią pracowaliśmy. Tworząc Bacówkę w 2016 roku od początku wiedzieliśmy, że chcemy, aby był to obiekt prorodzinny z prawdziwego zdarzenia. Aby hasło „przyjazny rodzinie” nie było w tym przypadku zwykłym sloganem marketingowym, ale wielowymiarową rzeczywistością – mówi Joanna Preisner, właścicielka hotelu. – Strategia obiektu zakłada umożliwienie najmłodszym gościom nieskrępowane korzystanie z każdego zakątka hotelu, stąd dostosowanie nie tylko strefy atrakcji do ich potrzeb, ale również części wspólnych, takich jak odpowiednie toalety czy obniżone bufety. To więc nie tylko obowiązkowy placyk zabaw czy specjalne menu dla dzieci, ale również Kącik Małego Czytelnika, Pokój Klocków, sala kinowa, kąciki zabaw w restauracji czy Sali bankietowej, schodki do recepcji, oferta SPA dla najmłodszych… i wiele, wiele więcej. U nas każde dziecko jest pełnoprawnym gościem hotelu!

Tegoroczny finał w kategorii hotel dla rodzin z dziećmi był bardzo zacięty. O tytuł najlepszego obiektu rywalizowały Platinum Mountain Hotel & SPA, Nosalowy Dwór Resort & SPA oraz Hotel Bacówka Radawa & SPA. Ostatecznie kapituła zdecydowała się przyznać nagrodę Bacówce.

Profit Hotel Awards to prestiżowy konkurs organizowany przez branżowe media –  redakcje czasopisma Świata Hoteli oraz portalu Horecanet.pl. W jego ramach niezależne jury przyznaje nagrody w 15 kategoriach. W tym roku odbyła się już X edycja konkursu.

Post Author: Adam Kunysz