Weź udział w grze i poznaj tajemnicę Michała Smoka

Już w niedzielę 17 września Gmina Czarna oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Czarnej zapraszają do udziału w niezwykłej zabawie. Gra terenowa „Pseudonim Michał Smok” osadzona na terenach leśnych, przeniesie uczestników w czasy powstania styczniowego. Będą na nich czekały liczne wyzwania, pokazy, warsztaty, spotkania z powstańcami w obozach, a także degustacja kuchni polowej. 

Reklama

Zapraszamy drużyny złożone z rodzin, grup przyjaciół, jak również osoby indywidualne. Trasę pokonujemy pieszo. Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod nr 17 226 23 23 do czwartku 14 września br. Liczba miejsc jest ograniczona!

Oficjalne rozpoczęcie gry zaplanowane jest o godz. 14.00 na polanie obok leśniczówki w Czarnej. Zakończenie nastąpi o godz. 18.00. Dla wszystkich, którzy wybiorą się pod leśniczówkę tego dnia, przewidziane będę prezentacje i pokazy, w tym pokazy płatnerskie, kuchnia regionalna, wystawa oraz koncert zespołu SOMETHINGSKI w projekcie PUSZCZA.

Gra terenowa jest elementem projektu „Ciche Bohaterki” dofinansowanego ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864”. Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie.

Zgłoszenie do uczestnictwa jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu gry. Szczegóły oraz regulamin  dostępne są na stronie GOKIRu  www.gok-czarna.pl

GOKiR Czarna

Post Author: Adam Kunysz