Powiatowi laureaci konkursu „Bezpieczne Wakacje 2021” nagrodzeni

W Zespole Szkół w Krzemienicy odbyło się uroczyste wręczenie nagród powiatowym laureatom konkursu „Bezpieczne Wakacje 2021”. I miejsce w kategorii wiekowej 6-9 lat zajęła praca uczennicy Szkoły Podstawowej w Krzemienicy. Praca ta również została doceniona przez wojewódzkie jury konkursu zajmując III miejsce.

Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie była organizatorem eliminacji powiatowych wojewódzkiego konkursu prac plastycznych dla dzieci i młodzieży pt. „Bezpieczne Wakacje 2021”, którego głównym celem jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

Reklama

W tym roku, do łańcuckiej komendy napłynęło kilkadziesiąt prac, wykonanych przez uczniów z naszego powiatu.  Przedstawiciele instytucji współpracujących z łańcucką Policją wybrali najlepsze prace w trzech kategoriach wiekowych: 6-9, 10-12 oraz 13-15 lat. Aż 8 z nich było pracami uczniów Zespołu Szkół w Krzemienicy, jedna natomiast uczennicy albigowskiej podstawówki. W kategorii wiekowej 6-9 lat laureatami zostali: Gabriela Pelc I miejsce, Konstanty Wypyski – II miejsce, Ksawery Kluz – III miejsce; w kategorii wiekowej 10-12 lat:  Alicja Mazur – I miejsce, Anna Kloc – II miejsce, Błażej Magoń – III miejsce; w kategorii wiekowej 13-15 lat: Szymon Mazur – I miejsce, Gabriela Maślanka – II miejsce, Aleksandra Lis – III miejsce.

Wczoraj, w Zespole Szkół w Krzemienicy odbyło się uroczyste wręczenie nagród powiatowym laureatom konkursu „Bezpieczne Wakacje 2021”. Zasłużone gratulacje uczniom złożyli Komendant Powiatowy Policji w Łańcucie insp. Marek Mendoń, Wójt Gminy Czarna Edward Dobrzański oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Krzemienicy Jacek Lalicki

Nagrody dla zwycięzców etapu powiatowego dla uczniów Zespołu Szkół w Krzemienicy zostały ufundowane przez Urząd Gminy Czarna, natomiast dla uczennicy Zespołu Szkół w Albigowej przez Gminę Łańcut. Nagrodą Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie została natomiast wyróżniona praca Marceliny Mazur

Zwycięzcom etapu powiatowego serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczniom i szkołom, które wzięły udział w konkursie dziękujemy i życzymy bezpiecznego roku szkolnego.

Fot. KPP Łańcut

 
 
 

Post Author: Adam Kunysz